10822.
425. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Jelzés nélkül: Hegyvidéki város. Akvarell, tus, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 27,5x19 cm