10817.
425. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Jelzés nélkül, XX. sz közepe/második fele: Balatoni csónakok. Olaj, vászon, fakeretben, 39×49 cm