Jelzés nélkül: Pesti Dunaparton. Rézkarc, papír, foltos paszpartuval.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/425/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-Pesti-Dunaparton-Rezkarc-papir-foltos-paszpartuval-Uvegezett-fakeretben-33~II2703065
2703065
10816
425
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: Pesti Dunaparton. Rézkarc, papír, foltos paszpartuval. Üvegezett fakeretben. 33x22 cm
: pk
Katalognummer: