15008.
425. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
7 000 HUF
Miskolc. Szerk.: Dr. Halmay Béla és Leszih Andor. Magyar Városok Monográfiája V. Bp., 1929, Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala (Wodianer F. és Fiai-ny.), 553+(1) p. Számos szövegközi fekete-fehér illusztrációval. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, sérült, kissé kopott, foltos borítóval, tulajdonosi, ajándékozási bejegyzésekkel, aláhúzásokkal, az előzéklap hiányzik.