15007.
425. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Erdélyi Gyula: Veszprém város története a török idők alatt. Veszprém, 1913, Egyházmegyei Könyvnyomda. Félvászon kötés, tulajdonosi bejegyzéssel, kissé kopottas állapotban.