Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 218

Horváth Mihály: A magyarok története. I-II. szakasz (1526-ig). Egybekötve Pápa, 1842-43,Ref. Főiskola betűivel, Korabeli aranyozott gerincű félbőr kötésben, jó állapotban. (4 kötetben teljes)
15634.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Schmitt Miklós: Palatini Regni Hungariae. Bello paceque clarisiimi, e diversis scriptoribus Patriis, Exteris, Diplomatibus, aliisque instrumentis literariis eruti, ac Perbrevi Narratione A primis temporibus Sancti Stephani Hungarorum Regis, Ad nostram usque aetatem cum accurata Chronologia deducti. Editio tertia. [Nagyszombat] Tyrnaviae, 1760. Typis Academicis Societatis Jesu. Korabeli bordázott egészbőr kötésben, az utolsó index lap hiányos
15635.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
14
15636.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Nagy Iván: Magyarországi s erdélyi bujdosó fejedelem Késmárki Thököly Imre secretariusának Komáromi Jánosnak törökországi diariumja s experientiaja. Pest, 1861, Ráth Mór. Bordázott gerincű félbőr kötés, tulajdonosi bejegyzéssel, kopottas állapotban.
15637.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Erdélyi történelmi adatok I-II. kötet. Szerk.: Mikó Imre, Szabó Károly. Kolozsvár, 1855, Ev. Ref. Főtanoda, sérült félvászon-kötés, szennylap kijár.  báró Josika Miklós pecsételt ex librisével!
15638.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
15639.

Rufpreis:
8 000 HUF
15640.

Rufpreis:
3 000 HUF
15641.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
15642.

Rufpreis:
3 000 HUF
15643.

Rufpreis:
6 000 HUF
15644.

Rufpreis:
8 000 HUF
[Thierry, Amédée (1797-1873)] Thierry Amadé: Attila. Attila fiai és utódai történelme a magyarok Európába telepedéséig. I-II. rész (egy kötetben). I.: Attila történelme. II.: Attila fiai és utódai történelme. Ford.: Szabó Károly. Pest, 1865, Ráth Mór (Bécs, Holzhausen Adolf-ny.), XVI+214 p., 408 p. Félvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, néhány kissé sérült lappal, tulajdonosi névbejegyzésekkel (közte Czóbel), régi ex libris-szel. Ritka!
15645.

[Thierry, Amédée (1797-1873)] Thierry Amadé: Attila. Attila fiai és utódai történelme a magyarok Európába telepedéséig. I-II. rész (egy kötetben). I.: Attila történelme. II.: Attila fiai és utódai történelme. Ford.: Szabó Károly. Pest, 1865, Ráth Mór (Bécs, Holzhausen Adolf-ny.), XVI+214 p., 408 p. Félvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, néhány kissé sérült lappal, tulajdonosi névbejegyzésekkel (közte "Czóbel"), régi ex libris-szel. Ritka!

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF