Erdélyi történelmi adatok I-II. kötet. Szerk.: Mikó Imre, Szabó Károly. Kolozsvár, 1855, Ev. Ref. Főtanoda, sérült félvászon-kötés, szennylap kijár.
báró Josika Miklós pecsételt ex librisével!