10465.
424. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. második felében működött magyar festő: Ivó fiú. Olaj, vászon, Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 49x39 cm