10466.
424. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 54×68,5 cm