10330.
424. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően XX. sz. japán alkotó: Felkelő nap. Akvarell, kissé hullámos vászon. Üvegezett fakeretben. 122x42 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.