10331.
424. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. közepe: Fiatal hölgy portréja. Olaj, vászon, kissé sérült, 48×41 cm