10521.
424. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Jelzés nélkül: Kompozíció, olaj, vászon, fa keretben, 39x49,5 cm