10520.
424. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Jelzés nélkül: Expresszív táj. Olaj, vászon, faléc keretben, 60x50cm