17102.
424. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
6 000 HUF
Komsa Anna kipróbált szakácskönyve. Indianapolis, 1932., Testvériség Nyomdatársulat Rt., 238 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült, kijáró lapokkal, a lapok savasodnak, törnek, megviselt állapotban. Ritka, emigráns kiadás.