Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 26

Komsa Anna kipróbált szakácskönyve. Indianapolis, 1932., Testvériség Nyomdatársulat Rt., 238 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült, kijáró lapokkal, a lapok savasodnak, törnek, megviselt állapotban. Ritka, emigráns kiadás.
17102.

Rufpreis:
6 000 HUF
Köhler Ernő: Szappanok és mosószerek készítése. Elméleti és gyakorlati kézikönyv. Bp.,1942, Magyar Vegyipari Szövetség, (Hungária-ny.), XVI+345 p.+11 (táblázatok) t. Javított gerincű félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé foltos lapélekkel.
17103.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
Baksay Tóth Bertalan: Legelő és rétművelés. Bp., 1966., Mezőgazdasági. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, névbejegyzésekkel.
17104.

Rufpreis:
3 000 HUF
Állattenyésztési kolligátum 4 műből: Bakoss László: A tyúkok tojáshozamának fokozása; Krolopp Alfréd: Az aprójószág tartása és nevelése; Révész Gyula: A sertések nevelése, tartása és gondozása; Dorner Béla: Sertéstenyésztés. Viseltes félvászon-kötésben, sérült borítóval és gerinccel, helyenként foltos lapokkal.
17105.

Rufpreis:
1 800 HUF
17106.

Rufpreis:
3 000 HUF
Holdas Sándor - Pacs István - Virág Györgyi: A csigahústermelés. Hasznos füzetek 5. Bp., 1989., Gazda. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kissé kopott papírkötés.
17107.

Rufpreis:
2 400 HUF
Kalmár Zoltán-Makara György: Ehető és mérges gombák. Bp., 1978, Natura. Negyedik kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal és színes fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17108.

Rufpreis:
2 000 HUF
17109.

Rufpreis:
1 000 HUF
17110.

Rufpreis:
800 HUF
17111.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dr. Horvai Lajos: A cukorbeteg kosztja. Bp., 1932, Novák Rudolf és Társa, 54+(1) p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, laza fűzéssel.
17112.

Rufpreis:
1 000 HUF
Somló Baráti Kör Füzetek. 1.: A bor filozófiája. Somlóvásárhely, 1987., Somló Baráti Kör, 67+1 p. Kiadói papírkötés + Hotel Somló prospektussal.
17113.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF