Állattenyésztési kolligátum 4 műből: Bakoss László: A tyúkok tojáshoza... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/424/kategorien~Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~2000011/Allattenyesztesi-kolligatum-4-mubol-Bakoss-Laszlo-A-tyukok-tojashozamanak-fokozasa-Kr~II2699556
2699556
17105
424
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: Állattenyésztési kolligátum 4 műből: Bakoss László: A tyúkok tojáshozamának fokozása; Krolopp Alfréd: Az aprójószág tartása és nevelése; Révész Gyula: A sertések nevelése, tartása és gondozása; Dorner Béla: Sertéstenyésztés. Viseltes félvászon-kötésben, sérült borítóval és gerinccel, helyenként foltos lapokkal.
: nagy_andras