11166. 423. Gelaufene Fernauktion Porzellan
8 000 HUF
0 HUF
6 db Herendi kék Apponyi mintás, teáscsésze alj, jelzett, kézzel festett porcelán, alján: Candida Tupini Roma felirat, kopásnyomokkal, d: 14 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras