11167. 423. Gelaufene Fernauktion Porzellan
6 000 HUF
0 HUF
6 db Herendi kék Apponyi mintás, mokkás csésze alj, jelzett, kézzel festett porcelán, alján: Candida Tupini Roma felirat, kopásnyomokkal, d: 11,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras