19024.
423. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Ezüst (Ag) nyelű tortalapát dobozban, jelzett, h: 30 cm, kopásnyomokkal, bruttó: 117g