Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 227

Arany (Au/18K) karkötő geometrikus mintákkal. Jelzett. h: 19,5cm, nettó: 43,1 g
19000.

Rufpreis:
650 000 HUF
1 756,76
1 911,76
Arany (Au/18k) Női koktél gyűrű, smaragddal, rubinnal és 21 db brilliáns csiszolású gyémántal (0,3ct) F-G VVS/VS ékített, jelzett, bruttó: 6,85g, m:56
19001.

Rufpreis:
260 000 HUF
702,70
764,71
19002.

Rufpreis:
480 000 HUF
1 297,30
1 411,76
Párna csiszolású gyémánt 0,85 carat VS 1. (5,55x4,78x3,31 mm ), certifikáttal. / Diamond oval shape with certificate
19003.

Rufpreis:
270 000 HUF
729,73
794,12
18 K fehérarany gyűrű 11 db gyémánttal. 0,4 c VVS1-VS, F-G, 0,55c VS1-SI G-H Br 5,4 g, m: 53 Certifikáttal, eredeti dobozában. / 18 Ct white gold ring with 11 diamonds.
19004.

Rufpreis:
300 000 HUF
810,81
882,35
19005.

Rufpreis:
360 000 HUF
972,97
1 058,82
Ezüst (Ag) cca. 90 db köves gyűrű, jelzett, vegyes méretben, néhányon kőhiányok, bruttó: 510g
19007.

Rufpreis:
180 000 HUF
486,49
529,41
Arany (Au) nyaklánc, jelzett, h:56cm, nettó:10g
19008.

Rufpreis:
160 000 HUF
432,43
470,59
19009.

Rufpreis:
160 000 HUF
432,43
470,59
Ezüst (Ag) Puttós áttört dísztál, jelzett, peremén egyik áttörésnél sérülés, d: 26 cm, nettó: 496 g
19010.

Rufpreis:
150 000 HUF
405,41
441,18
19011.

Rufpreis:
120 000 HUF
324,32
352,94
Ezüst (Ag) vodkás pohár, 6 db, vésett virág motívummal,belül aranyozott, néhányon kis kopással, jelzett, nettó: 266g, m:8,5cm
19012.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF