19026.
423. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Ezüst (Ag) nyelű tortalapát dobozban, jelzett, h: 26 cm, kopásnyomokkal, bruttó: 81g