19121.
423. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
5 500 HUF
14,86 EUR, 16,18 USD
Ezüst (Ag), aranyozott, opálos fülbevaló, jelzett, bruttó: 5,7g