19010.
423. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
150 000 HUF
405,41 EUR, 441,18 USD
Ezüst (Ag) Puttós áttört dísztál, jelzett, peremén egyik áttörésnél sérülés, d: 26 cm, nettó: 496 g