10447.
423. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Weitzer (?) jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 60×80 cm