10420.
423. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Tompos jelzéssel: Erdélyi utca. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben. 70x50cm