10474.
423. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Pólya T. jelzéssel: Edit. Tus, ceruza, akvarell, papír. Kissé sérült. Üvegezett fakeretben, 30×42,5 cm