10539.
423. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Jeney Zoltán?): Vörösberény. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 46×35 cm