10545.
423. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Fények. Olaj, vászon, farostra kasírozva. Dekoratív fakeretben. 27,5x32 cm