10541.
423. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Erdei lények. Olaj, vászon, kissé foltos. Dekoratív fakeretben, 48x40 cm