10547.
423. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Olvashatatlan jelzés: Menyecske népviseletben. Olaj, vászon, fa, 57x37 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.