10486.
423. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Marocsay (?) Jenő jelzéssel: Lány virágokkal. Olaj, karton. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 35×24 cm