10483.
423. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Lakiházy jelzéssel: Kislány arcképe, 1948. Olaj, vászon, falemezen. 38X27,5 cm Dekoratív, kissé sérült fakeretben.