Koronczay jelzéssel, XX. sz. első fele/közepe. Téli havas táj. Olaj, v... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/423/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~23/Koronczay-jelzessel-XX-sz-elso-felekozepe-Teli-havas-taj-Olaj-vaszon-60x80-cm~II2674051
2674051
10455
423
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
9 000 HUF 24,32 EUR , 26,47 USD
Beschreibung: Koronczay jelzéssel, XX. sz. első fele/közepe. Téli havas táj. Olaj, vászon. 60x80 cm
: pk