10425.
423. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Kornhoffer Pécs 1914 jelzéssel: Női képmás. Olaj, karton, sérült fakeretben, 28x20cm.