Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
2 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. első felében működött alkotó: Pornográf rajz. Akvarell, tus papír. Lap bal szélén apró felületi sérülésekkel 12,5x16,5 cm