10384.
423. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő: Portré. Olaj, vászon, sérült, 21x16,5 cm / oil on canvas, damaged