10634.
423. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Jelzés nélkül XX. sz. második fele: Csendélet. Olaj, farost. Kétoldalas festmény,hátoldalán tájkép. Dekoratív keretben, 58×46 cm