10603.
423. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,57 EUR, 20,00 USD
Jelzés nélkül: Aratás. Olaj, vászon. 50x60 cm. Sérült fakeretben.