10508.
423. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Imre István (1918-1983): Furulyázó. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett sérült keretben, 40x30cm