10492.
423. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Horváth M jelzéssel: Lány a vízparton. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 34,5x44,5 cm