10453.
423. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Gombár jelzéssel: Kisfiú lámpafényben. Olaj, vászon. Fa keretben. 49,5x69,5 cm