10556.
423. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Gaál Lajos: Színes táj. Olaj, karton, kartonra kasírozva. Üvegezett fakeretben, üveg repedt. 39x60 cm