10437.
423. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
500 HUF
1,35 EUR, 1,47 USD
F.R. jelzéssel: Amfiteátrum látképe. Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. 14,5x20,5 cm