10472.
423. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Déry jelzéssel: Város toronnyal. Rézkarc, papír, üvegezett fakeretben. 29x22,5 cm