10468.
423. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Bartha L jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, kartonon, sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 59x48 cm