Nolipa István Pál (1907-1986): Pesterzsébet, János téri házak. Olaj, v... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/423/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~22/Nolipa-Istvan-Pal-1907-1986-Pesterzsebet-Janos-teri-hazak-Olaj-vaszon-Jelzett-hatold~II2692767
2692767
10237
423
30000
Rufpreis:
30 000 HUF 81,08 EUR , 88,24 USD
Beschreibung: Nolipa István Pál (1907-1986): Pesterzsébet, János téri házak. Olaj, vászon. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal. 60x70 cm
: nagy_andras