Nolipa István Pál (1907-1986): Áruházi külső árus. Olaj, vászon. Jelze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/423/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~22/Nolipa-Istvan-Pal-1907-1986-Aruhazi-kulso-arus-Olaj-vaszon-Jelzett-hatoldalan-autog~II2692763
2692763
10238
423
24000
Beschreibung: Nolipa István Pál (1907-1986): Áruházi külső árus. Olaj, vászon. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Keretben 35x35 cm
: pk