Maréchal Károly: A magkészítés. Vas- és Fémipari sorozat. Bp.,1951, Né... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/423/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~2000016/Marechal-Karoly-A-magkeszites-Vas-es-Femipari-sorozat-Bp-1951-Nepszava-Kiadoi-papir~II2692554
2692554
17200
423
Books: Technics
Beschreibung: Maréchal Károly: A magkészítés. Vas- és Fémipari sorozat. Bp.,1951, Népszava. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, foltos.
: ra