Balla Ignác: Edison. Több forrásmunka alapján. Fodor István előszavával. Karriérek: Híres feltalálók. Bp., 1912, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, kissé szakadt címképpel.