15602.
423. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Sándor Mihály: Vasutasból aranybányász. Beszélgetések Buzánszky Jenővel. DEDIKÁLT! Debrecen, 2007, Campus Kiadó. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.